Fusion XS-FL77CWB 7.7'' 240W Klasik Ledsiz Hoparlör
0 Puan - 0 Yorum
18.372,58 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
Fiyat
*2.021,60 TL den başlayan taksitlerle!
Bu Ürünü Sosyal Medyada Paylaş
Montaj çapı: 157mm
Dış çap: 196mm
Derinlik: 74mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Fusion XS-FL77CWB 7.7'' 240W Klasik Ledsiz Hoparlör 3032042