Fusion XS-FL65SPWG 200W 6.5'' Ledli Sport Hoparlör
0 Puan - 0 Yorum
20.404,94 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
Fiyat
*2.245,23 TL den başlayan taksitlerle!
Bu Ürünü Sosyal Medyada Paylaş
Montaj çapı: 130mm
Dış çap: 177mm
Derinlik: 64mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Fusion XS-FL65SPWG 200W 6.5'' Ledli Sport Hoparlör 3032041